Porady

Poczuj wolność w swoim domu - Aranżacja bez ograniczeń dzięki kolekcji Freedom od RuckZuck

Warszawa/Katowice, XX czerwca 2015 – Czy można sprawić, by wnętrze zyskało duszę? Jak stworzyć mieszkanie z charakterem? Co zrobić, by obudzić drzemiący w nim potencjał? Najlepiej urządzić je według indywidualnej wizji. Specjaliści RuckZuck, jednej z największych w Europie sieci sprzedaży podłóg i drzwi, zachęcają do uwolnienia swoich pomysłów i prezentują nową kolekcję Freedom.

37310_-_freedom_-_swierk_catania_aranzacja.jpg

– Punktem wyjścia każdej aranżacji jest pomysł.Mając określoną wizję domowej przestrzeni, a przede wszystkim wiedząc, jakiefekt chcemy uzyskać, możemy przystąpić do działania. Nasze możliwości sąpraktycznie nieograniczone. Jednym z pierwszych kroków będzie wybór odpowiedniejpodłogi. Warto zadbać o to, aby znalazły się na niej solidne deski o wysokiejwytrzymałości. Mówiąc o tych atutach oraz o wolności, natychmiast na myślnasuwa się kolekcja Freedom, którą obok trwałości wyróżnia także ponadczasowaestetyka – mówi Katarzyna Śliwińska, kierownik działu marketingu RuckZuck.

 

LiniaFreedom obejmuje osiem oryginalnych dekorów: Dąb Lincoln, Dąb Cambridge, DąbChester, Dąb Oxford, Dąb Venezia, Wiąz Baltimore, Pinia Modena oraz ŚwierkCatania. Wśród nich pojawiają się deski w kolorze od ciepłego brązu, poprzezstonowany beż, aż po delikatną szarość i biel. Panele te posiadają strukturę zpołyskiem, która delikatnie odbija światło, sprzyjając powstawaniu refleksów.Ich powierzchnię zdobi ponadto subtelny rysunek drewna, nadający im naturalnywygląd. Dzięki tym właściwościom podłoga prezentuje się we wnętrzu wyjątkowoefektownie.

 

Seria Freedom posiada klasę ścieralności AC4,dzięki czemu deski charakteryzuje wysoka trwałość. Są one odporne na zarysowania i inne uszkodzeniamechaniczne, zatem z powodzeniem można je stosować w pomieszczeniach o różnympoziomie eksploatacji – w sypialni, salonie, gabinecie czy przedpokoju.Sprawdzą się także w budynkach użyteczności publicznej.

 

Panele można układać na systemiewodnego ogrzewania podłogowego. Dzięki systemowi Megaloc ich montaż jest łatwyi szybki. Pokrycie mieszanką wosków Isowaxx zapewnia deskom ochronę przedwnikaniem wilgoci, zapobiegając pojawianiu się odkształceń. Antystatyczna powłokapozwala z kolei na długotrwałe utrzymanie czystości i przeciwdziałaelektryzowaniu się podłogi.

 

 

– Ważnym atutem podłóg Freedom jest ich naturalnywygląd. Unikalna struktura powierzchni, a także  wyprofilowane czterostronną V-fugą krawędziesprawiają, że panele mocno przypominają drewniane  deski. Będą zatem stanowiły doskonałą ozdobęwnętrz inspirowanych pięknem przyrody. Dzięki nim pomieszczenia staną siębardziej przytulne i pełne uroku – dodaje Katarzyna Śliwińska.

Informacjeo RuckZuck:

RuckZuck to jedna z największych wEuropie marek salonów oferujących podłogi, drzwi i artykuły wykończeniowe.Koncept biznesowy RuckZuck powstał w 2004 roku w centrali firmy Classen wNiemczech.

W tym samym roku w Polsce zostałazałożona spółka RuckZuck.biz, która zajęła się rozwojem Systemu PartnerskiegoRuckZuck na terenie Polski oraz w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Porady

Trwa ładowanie...

Inspiracje

Trwa ładowanie...